POWER BANK PORTÁTIL 2600
Os nossos pequenos ajudantes como o VARTA Power Bank 2600 oferecem soluções funcionais e elegantes sob a forma de produtos práticos e modernos que se adaptam a todas as necessidades diárias e são especialmente únicos em design.
Additional information
| Weight | 61 g |
|---|---|
| Dimensions | 9900 mm |
| Marca | VARTA |
| Recarregável | SIM |
| Capacidade | 2600 mAh |
| Voltagem | 3,7 V |
| Altura | 99,00 mm |
| Cor | Preto / Branco |
Aplicação
Aplicação
Power booster: up to 100 % phone charge of the latest models*
Compact and lightweight: fits in every pocket
Meets today’s taste: evergreen black & white and trendy pastel
Always ready: 50 cm charging Micro USB cable included
With comfortable hook: for easy carrying
Blue LED charge & discharge indication
VARTA brand quality ensured UP TO 100% PHONE CHARGE
MICRO USB CABLE INCLUDED
